kapat

Tuffex - Hakkımızda

TARİHÇE

1974 yılında İstanbul’da ticaret hayatında başlayan firmamız, üretime başladığı günden bugüne sürekli yenilikler hedefleyen ve ürün geliştirmeye önem veren, hem yurt içi hem de yurt dışında güvenilir bir şirket haline gelmeyi başarmıştır.

ÜRETİM

12.000 m2 kaparı alana sahip fabrikamız, çağımızın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına, bünyesinde barındırdığı yenilikçi ar-ge kadrosunun oluşturduğu geniş ürün yelpazesini, ileri teknoloji kalıp ve makine parkurunda üretim yaparak tüketicilere ulaştırmaktadır.

VİZYONUMUZ

Avrupa'nın insan sağlığna duyarlı , modern ve fonsiyonel tasarımları ile sürdürülebiliriği temel alan en değerli ve inovatif markalarından biri olmak.

MİSYONUMUZ

Amacımız; neslimiz ve gelecek nesiller için daha yenilikçi ve ilerleme kaydetmiş, kurumsal kimliğini hiç bozmadan hedeflerine ulaşmış bir firma oluşturmak ve siz değerli iş ortaklarımızla birlikte geleceğe taşımaktır.

İnsan ve Çevre faktörler üzerindeki etkileri derinden önemseyen bir şirket olarak, kendimizi müşterilerimize sürdürülebilir ürünler sunmak için ar-ge yatırımlarımıza önem vermekle birlikte hammadde tedarik zincirimizi sürdürebilir sisteme uygun olan en başarılı tedarikçiler ile beraber yürümekteyiz.Sürdürülebilirliğe olan bağlılığımızla fark yaratmaktan gurur duyuyoruz.Çevremizi korumak için elimizden gelenin en iyisini yaptığımızdan emin olmak doğrultusunda tedarikçilerimizi, malzemelerimizi ve sürdürülebilirlik uygulamalarımızı değerlendirmeye ve geliştirmeye devam edeceğiz.

ISO 9001

ISO 22000

Creative Director

ISO45001

Front end Developer