Üyelerimize ilk siparişle özel %10 kupon kodu: WELCOME10
Ürün Filtresi

25 ürün bulundu

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
Sayfa
Göster Izgara Liste
  1. Pembe Pembe Klozet Fırçası

    En Düşük Fiyat ₺79,95

25 ürün bulundu

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
Sayfa
Göster Izgara Liste

Klozet Fırçası

Klozet Fırçaları

Klozet fırçaları, tuvalet ve banyolarda en yoğun şekilde tercih edilen banyo ürünleri olarak bilinmektedir. Hijyen konusunda son derece hassas olan toplumumuzda klozet fırçalarının önemi son derece büyüktür. Bu kapsamda banyo temizliğinin sağlığımız için ne denli önemli olduğu göz önüne alınmalıdır. Banyolarda hijyeni en üst seviyede tutabilmek için temizlik unsurlarının en iyi şekilde seçilmesi gerekmektedir. Bunlardan bir tanesi de klozet fırçalarıdır. Gelişen teknoloji ile birlikte klozet fırçaları da değişkenlik göstermektedir.

Her tuvalete banyoda kesinlikle kullanılması gereken klozet fırçalarını kaliteli bir şekilde tercih edilmesi gerekmektedir. Klozet fırçaları arasında seçim yapmak için web sitemizde yer alan ürünleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Klozet parçaları genellikle banyodaki diğer ürünler ile uyumlu olacak şekilde tercih edilmektedir. Örneğin siyah renkte de Çöp kovasına sahipseniz muhtemelen tercih edeceğiniz klozet Fırçası da siyah renkli olacaktır. Bu doğrultuda banyoda tercih edeceğiniz ürünlerin birbirleriyle uyum içerisinde olması banyoda dekoru için büyük bir öneme sahiptir.

En kaliteli klozet parçaları

Hijyen konusunda son derece önemli bir ürün olan klozet fırçalarının kaliteli ve kusursuz ürünler olması gerekmektedir. Sizde kaliteli profesyonel klozet fırçalarını sahip olarak banyo ve tuvaletlerde hijyen elde etmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Web sitemiz de yer alan ürünleri inceleyerek kendiniz için hepiniz için en uygun olan ürünleri tercih edebilirsiniz.

 
Ücretsiz Kargo
150₺ üzeri siparişlerinizde
 
30 Gün İade
Hesabınızdan kolay iade
 
Taksitli Ödeme
Tüm kartlara taksit imkanı
 
Müşteri Hizmetleri
Haftaiçi 09:00-18:00 arası
Search engine powered by ElasticSuite