Ürün Filtresi

35 ürün bulundu

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
Sayfa
Göster Izgara Liste
 1. Woow Kirli Çamaşır Sepeti -Beyaz

  En Düşük Fiyat ₺259,99
 2. Woow Kirli Çamaşır Sepeti -Pudra

  En Düşük Fiyat ₺259,99
 3. Woow Kirli Çamaşır Sepeti -Siyah

  En Düşük Fiyat ₺259,99
 4. Woow Kirli Çamaşır Sepeti-Latte

  En Düşük Fiyat ₺259,99

35 ürün bulundu

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
Sayfa
Göster Izgara Liste

Kirli Çamaşır Sepeti

Kirli Çamaşır Sepetleri

Yıkanma zamanı için bekletilen Kirli çamaşırlarınızı biriktirdiğiniz çamaşır sepetleri son derece farklı malzemelerden elde edilerek kaliteli bir şekilde sizlere sunulmaktadır. Özenli bir şekilde tasarlanarak sizlere ulaştırılan bu ürünler banyo ve yatak odası gibi alanlarda tercih edilmektedir. Kare, dikdörtgen, daire, oval kapaklı ve kapaksız gibi farklı çeşitlerde üretilerek satışa sunulan kirli çamaşır sepetleri, farklı renk ve türlere sahiptir. Bu sayede hem banyonuzun dekoru ile uyum sağlar hem de kullanışlı bir yapıya sahip olur. Çamaşır yıkanması gereken her yerde ihtiyaç duyulan kirli çamaşır sepetleri farklı bölmelerden oluşarak da satışa sunulmaktadır. Örneğin, renkli çamaşırlar ile beyaz renkteki çamaşırları ayrı ayrı biriktirmek isteyebilirsiniz. Bu noktada kirli sepetleri işinize yarayacaktır.

En Kaliteli Kirli Çamaşır Sepetleri

Ev işlerinde en çok ihtiyaç duyulan ürünlerden bir tanesi de çamaşır sepetleridir. Birbirinden kaliteli dayanıklı ve sağlam yapıda olan çamaşır sepetleri arasından tercihinizi yaparak ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilirsiniz. Söz konusu ürünler ile kirli çamaşırlar taşınabilmektedir. Çamaşırlar kirli yapıda iken çok daha ağır bir yapıdadır. Bu nedenle söz konusu ağırlığı bu sepetlerin taşıyabilmesi çok önemlidir.

Kurulduğu günden bu yana müşterilerine en kaliteli ürünleri sunan firmamız aracılığı ile mükemmel kirli çamaşır sepetlerine sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey kirli çamaşır sepetlerini incelemek ve sipariş vermektir.

 
Ücretsiz Kargo
150₺ üzeri siparişlerinizde
 
30 Gün İade
Hesabınızdan kolay iade
 
Taksitli Ödeme
Tüm kartlara taksit imkanı
 
Müşteri Hizmetleri
Haftaiçi 09:00-18:00 arası