Üyelerimize ilk siparişle özel %10 kupon kodu: WELCOME10
Ürün Filtresi

922 ürün bulundu

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
Sayfa
Göster Izgara Liste

922 ürün bulundu

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
Sayfa
Göster Izgara Liste

Mutfak

Mutfak, yiyecek ve içecek hazırlığı amacıyla kullanılan bir alan olmanın çok çok ötesindedir. Burada kullanılan ana ekipmanların yanı sıra bazı yardımcı ekipmanlar da işlevsel açıdan fark yaratmayı başarır. Peki, mutfağınızda mutlaka olması gereken ürünler nelerdir? Detaylara daha yakından bir göz atalım! Sonrasında siz de Tuffex ürünleri arasından nasıl bir tercih yapacağınıza sağlıklı bir şekilde karar verebilirsiniz.

Kesme Panoları

Mutfakta hazırlık yaparken en çok ihtiyaç duyacağınız ürünlerden bir tanesi de kesim panolarıdır. Doğrama konusunda daha kolay bir çözüme kapı aralamak adına tercih edebileceğiniz bu seçeneği siz de tercih etmelisiniz. Bu sayede kaliteli ve kullanışlı alternatiflerden yararlanma imkanına sahip olabileceksiniz.

Sızdırmaz Saklama Kapları

Sızdırmaz saklama kapları, mutfak konusunda en ideal çözümlerden bir tanesi olarak değerlendirilmektedir. Özellikle de sulu ürünler konusunda saklayacak pek çok unsur varsa yapmanız gereken sadece bu ürünleri satın almaktır. Sızdırmaması ve insan sağlığını olumsuz etkilememesi sayesinde siz de mutfakta kaliteden yana tercih kullanmayı başarabileceksiniz.

Mutfak ürünlerinde birbirinden özel seçeneklerden fayda sağlarken aynı zamanda kalite odaklılığı da sizlerle buluşturmaya odaklanıyoruz. Tuffex, birbirinden değerli mutfak çözümlerinde kadınların yardımcısıdır. Mutfağınızda eksikliğini hissettiğiniz bir ürün varsa onu Tuffex sayesinde kolaylıkla satın alabilirsiniz. Üstelik satın alacağınız ürünlerin fiyatları da sizi oldukça tatmin edecek.

Tuffex ile sizi bekleyen seçeneklerin neler olduğuna daha yakından bir göz atın!

 
Ücretsiz Kargo
150₺ üzeri siparişlerinizde
 
30 Gün İade
Hesabınızdan kolay iade
 
Taksitli Ödeme
Tüm kartlara taksit imkanı
 
Müşteri Hizmetleri
Haftaiçi 09:00-18:00 arası