Üyelerimize ilk siparişle özel %10 kupon kodu: WELCOME10
Ürün Filtresi

77 ürün bulundu

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
Sayfa
Göster Izgara Liste
 1. Yeşil Sembol Erzak Kabı 500Ml

  En Düşük Fiyat ₺39,95
 2. Yeşil Sembol Erzak Kabı 750Ml

  En Düşük Fiyat ₺39,95
 3. Yeşil Sembol Erzak Kabı 1000Ml

  En Düşük Fiyat ₺49,95
 4. 4 N0 Erzak Kabı 4.5 Lt-Pudra

  En Düşük Fiyat ₺89,95
 5. Kapaklı Latte Oval Erzak Kabı 4,50 LT

  En Düşük Fiyat ₺89,95
 6. Kapaklı Şeffaf Oval Erzak Kabı 4,50 LT

  En Düşük Fiyat ₺89,95

77 ürün bulundu

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
Sayfa
Göster Izgara Liste

Erzak Saklama Kapları

Erzak Kapları

Erzak kapları, kuru bakliyat muhafazası için tercih edilen en önemli seçeneklerden bir tanesidir. Hemen her mutfakta belirli sayıda bulunan erzak kapları sizin mutfağınızın da vazgeçilmezleri arasında olabilir. Eğer kaliteli ve kullanışlı bir seçim gerçekleştirmek istiyorsanız yapmanız gereken sadece size uygun bir alternatiften fayda sağlamak olmalıdır.

Erzak kaplarından bir tanesini satın almak istiyorsanız öncelikli olarak kaç adet kaba ihtiyaç duyduğunuzu belirlemeniz önemlidir. Öte yandan erzak kaplarıyla ilgili olarak hangi seçeneklerin daha özel olduğunu belirlemek gerekecektir. Kimi kaplar ebatları nedeniyle kullanışlı değildir. Ancak kimi kaplar da oldukça özel seçenekler sağlar.

Kaliteli Erzak Kapları

Erzak kaplarıyla alakalı birbirinden özel seçeneklerin söz konusu olduğundan söz etmek gerekir. Nitekim erzak konusunda doğru bir muhafaza için kabın nem almaması değerlidir. Tuffex, bu bilinçle ürettiği ürünleri sayesinde beklentilere cevap vermeyi başarır. Size de kaliteden yana tercih kullanmak kalır.

Kaliteli erzak kapları ile alakalı tercihinizi yapmak adına hemen ayrıcalıklarla dolu bir seçeneği kullanın. Özellikle de insan sağlığını olumsuz anlamda etkilemeyecek çözümler sayesinde ayrıcalıklara odaklanın!

Erzak Kabı Fiyatları

Erzak kabıyla alakalı en özel seçeneklerden bir tanesini tercih etmek istiyorsanız bu konuda Tuffex avantajları sizleri bekliyor demektir. Özellikle de kalite ve yüksek standartlarda çözümler için Tuffex tercihi dikkat çekecek! Size en uygun seçenekler ve çok daha fazlası için tercihinizi yapın!

 
Ücretsiz Kargo
150₺ üzeri siparişlerinizde
 
30 Gün İade
Hesabınızdan kolay iade
 
Taksitli Ödeme
Tüm kartlara taksit imkanı
 
Müşteri Hizmetleri
Haftaiçi 09:00-18:00 arası
Search engine powered by ElasticSuite