kapat
Listeleme Şekli Grid Liste

Kayıtlar 1-24 / Toplam 50

Sayfa
2 3 4 5 6
sayfa başı
Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Paslanmaz Çelik Düdüklü Tencere 4 Lt
  En Düşük Fiyat ₺789,95
 2. Paslanmaz Çelik Düdüklü Tencere 8 Lt
  En Düşük Fiyat ₺899,95
 3. Proline Çelik Tencere Seti Gümüş 6 Parça
  En Düşük Fiyat ₺1.429,95
 4. Proline Çelik Tencere Seti Gold 6 Parça
  En Düşük Fiyat ₺1.699,95
 5. Proline Çelik Tencere Seti 8 Parça
  En Düşük Fiyat ₺2.599,95
 6. Proline Çelik Tencere Seti Gold 8 Parça
  En Düşük Fiyat ₺2.799,95
 7. Clipso Düdüklü Tencere 4 Parça Set
  En Düşük Fiyat ₺2.899,95
 8. Proline Sılver Omlet Set 6 Parça
  En Düşük Fiyat ₺1.379,95
 9. Proline Omlet Set Gold 6 Parça
  En Düşük Fiyat ₺1.549,95
 10. Granit Siyah Yapıştırmaz Yanmaz Emojili Pankek Tavası 26Cm
  En Düşük Fiyat ₺279,95
 11. Almira Granit Kek Kalıbı Yapışmaz Yanmaz 28Cm
  En Düşük Fiyat ₺179,95
 12. Döküm Granit Kek Kalıbı Yapışmaz Yanmaz 26 Cm
  En Düşük Fiyat ₺179,95
 13. Papatya Döküm Granit Kek Kalıbı Yapışmaz Yanmaz 26 Cm
  En Düşük Fiyat ₺199,95
 14. Wind Rose Döküm Granit Kek Kalıbı Yapışmaz Yanmaz 24 Cm
  En Düşük Fiyat ₺259,95
 15. Döküm Granit Kek Kalıbı Yapışmaz Yanmaz 26Cm
  En Düşük Fiyat ₺259,95
 16. Döküm Granit Kek Kalıbı Yapışmaz Yanmaz 26Cm 
  En Düşük Fiyat ₺259,95
 17. Nilüfer Döküm Granit Kek Kalıbı Yapışmaz Yanmaz 26Cm
  En Düşük Fiyat ₺259,95
 18. Kristal Döküm Granit Kek Kalıbı Yapışmaz Yanmaz 26Cm
  En Düşük Fiyat ₺279,95
 19.  Diamond Döküm Granit Kek Kalıbı Yapışmaz Yanmaz 26Cm
  En Düşük Fiyat ₺279,95
 20. Döküm Granit Kek Kalıbı Yapışmaz Yanmaz 24 Cm
  En Düşük Fiyat ₺279,95
 21. Döküm Granit Baton Kek Kalıbı Yapışmaz Yanmaz 35Cm
  En Düşük Fiyat ₺279,95
 22. Elisa Döküm Granit Kek Kalıbı Yapışmaz Yanmaz 26Cm
  En Düşük Fiyat ₺279,95
 23. Lindo Döküm Granit Kek Kalıbı Yapışmaz Yanmaz 26Cm
  En Düşük Fiyat ₺279,95
 24. Döküm Granit Kek Kalıbı Yapışmaz Yanmaz 28Cm
  En Düşük Fiyat ₺279,95
Listeleme Şekli Grid Liste

Kayıtlar 1-24 / Toplam 50

Sayfa
2 3 4 5 6
sayfa başı
Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Pişirme Grubu

Tencere Ve Tencere Seti

Yemek yapmaktan keyif alan amatör veya profesyonel aşçılar için tencere ve tencere setleri kullanışlı ve şık tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Lezzetli ve iştahınızı kabertan yemeklerin sırrı olan tencere seti modelleri yemek yaparken tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Tencere yemekleri , et ve balık yemekleri için çeşitli boylarda tasarlanan modelleri tek tek ya da set halinde bulabilirsiniz. Mutfakta, elinizin altında bulunması gereken en temel pişirme malzemesi olan tencereler farklı üretim materyalleri ile farklı ihtiyaçlara cevap veriyor. Çelik, granit, döküm ve volkanit tencere gibi farklı pişirme ve kullanım özelliklerine sahip ten modeller şık tasarımlarıyla da oldukça beğeniliyor. Sevilen renkler, dikkat çeken kulp ve kapak tasarımları ile Korkmaz tencere seti modellerini mutfaklarınız ya da çeyizleriniz için tercih edebilirsiniz.

 

Tencere Ve Tencere Seti Modelleri

Her yemek çeşidine özel bir tencere modeli bulunuyor. Güveçler ve sulu yemekler için daha derin tencereye ihtiyaç duyarken pilav ve zeytinyağlılar için daha geniş ve yapışmaz bir tencereye ihtiyaç duyabilirsiniz. Çorba için daha küçük bir tencere ideal olurken sulu sebze yemekleri için daha büyük tencere modelleri beklentinizi karşılayabilir. Tasarımları kadar üretildiği malzemeyle de öne çıkan tencereler, farklı ihtiyaçlara cevap veriyor. Tuffex'de en kaliteli ve en özel tencere takımlarını bulabilir tencere fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Beyaz ve kırmızı etleri ya da sebzeleri kendi suyunda pişirmeyi tercih edenler için döküm tencere doğru bir tercih oluyor. Az yağda ya da yağsız gıdaları tüketmek isteyenler döküm tencere seti ile daha sağlıklı lezzetleri deneyimliyor. Yanmaz, yapışmaz granit tencere seti seçenekleri de döküm tencere gibi az yağ ile yemeklerinizi yapmanızı sağlıyor. Döküm tencereler granit tencere modellerinden farklı olarak fırında da kullanılabiliyor. Granit malzemeden üretilmiş tencereler ve tencere takımları ısıyı eşit miktarda dağıtması, geç soğuması, kolay temizlenebilmesi gibi özellikleriyle kullanıcılar tarafından oldukça beğeniliyor.

 

Mutfakta en sık kullanılan tencerelerin başında ise çelik tencere modelleri geliyor. Paslanmaz çelik olan bu ürünler ile lezzetli çorbalar, yemekler yapabilirsiniz. Çelik malzemenin ısı iletkenliğinin iyi olması sayesinde yemekler çok daha kısa sürede pişiyor. Tencere takımları arasından çelik tencere setleri ve düdüklü tencere modelleri şık kapak tasarımlarıyla da mutfakları güzelleştiriyor. Farklı parçalardan bir araya getirilmiş farklı sayılardaki tencere setleri fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. Parça sayısına, ürün modeline ve kullanılan materyale göre tencere seti fiyatları da değişkenlik gösteriyor.

 

Tencere Seti Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tencere satın almaya karar verdiyseniz "hangi tencere setini almalıyım?" sorusunu ihtiyaçlarınız ve beklentileriniz doğrultusunda cevaplayarak en doğru ürüne ulaşabilirsiniz. Kullanım alışkanlığınız, tencereden beklentiniz, aile bireylerinin sayısı gibi özellikler doğru tencereyi seçmekte size yol gösteriyor.

Yağsız pişirme alışkanlığı için döküm tencereler ideal tercihler arasında yer alıyor. Özellikle fırında kullanmayı düşünüyorsanız bunun için tek uygun model döküm tencereler oluyor.

Tencere setinde önemli olan özellikler arasında ürünlerin kolay temizlenebilir olması da öne çıkıyor. Yapışmaz özelliğe sahip granit modeller kolay temizlenmeleri sayesinde tavsiye edilen tencere seti modelleri arasında yer alıyor.

Granit malzemenin kaliteli ve gerçek granit olması da önemli detaylar arasında bulunuyor. Bunun için ürün satın alırken küçük bir ağırlık testi yaparak malzemenin kalitesi hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Granit ağır bir malzeme olduğu için tencerenin de ağırlığı olması gerekiyor.

Dikkat edilmesi gereken özellikler arasında kullanılan malzemenin doğaya ve canlılara zarar vermeyecek kaliteye sahip olması da yer alıyor. Daha sağlıklı yemekler için çelik setlerin paslanmaz özelliğe sahip olmasına, granit ve döküm setlerin ise kabarmaması, dökülmemesi gibi özelliklere sahip olmasına dikkat edebilirsiniz.

Tencere kulplarının sağlam yapılmış olması da mutfak kazalarının yaşanmaması için oldukça önemli. Kullanıcıların tencere seti tavsiye yorumlarını da gözden geçirerek en doğru kararı verebilirsiniz. Siz de kaliteli ve kullanışlı olarak tasarlanmış Korkmaz tencere setleri arasından ihtiyacınıza uygun olanı hemen satın alabilirsiniz.