Ürün Filtresi

5 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
Göster Izgara Liste

5 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
Göster Izgara Liste

Roller Tekerlekli Saklama Kapları

Roller Tekerlekli Saklama Kapları

Roller tekerlekli saklama kapları beklentilerinize cevap verecek en özel alternatiflerden bir tanesidir. Saklama kaplarını diğerlerinden ayıran en önemli özellik alt kısımlarında bulunan tekerleklerdir. Bu tekerlekler sadece görsel anlamda değil işlevsel anlamda da kalitelidir.

Roller tekerlekleri bulunan saklama kaplarının içerisine çok fazla eşya koymuş olsanız dahi raf içerisinde ya da mutfakta kabı sürüklemek zor olmayacak. Bunun en büyük nedenlerinden bir tanesi de kabın alt kısmına yerleştirilen işlevsel tekerlekler. Kolay kolay yıpranmayan ve kabın kullanışlılığını arttıran tekerlekler sayesinde siz de avantajları yakalamaya başlayabilirsiniz.

Roller Tekerlekli Saklama Kapları Boyutları

Saklama kaplarının roller tekerlek ile güçlendirilmesindeki en önemli detay büyük olmalarıdır. En küçüğü 30 litre olan ve bu yönüyle kaliteyi yakalamanızı sağlayan roller tekerlekli saklama kapları sayesinde siz de ayrıcalıklarla dolu bir sonuca ulaşabileceksiniz.

Tekerlekli saklama kaplarının yapısı da oldukça özel bir şekilde tasarlandığından kaliteli sonuçlar ortaya çıkaracak alternatiflerden yarar sağlamak mümkün. Siz de mutfakta işinizi kolaylaştıracak bir çözüm için mutlaka bu tekerlekli saklama kaplarını tercih etmelisiniz.

Tekerlekli Saklama Kabı Fiyatları

Tekerlekli saklama kabı sayesinde en kaliteli seçeneklerden yarar sağlamak ister misiniz? O halde yapmanız gereken sadece beklentilerinize cevap verecek bir çözüm üretmek olmalıdır. Fiyatlarıyla bütçenize uygun bir seçenek sunan Tuffex saklama kaplarına daha yakından bir göz atın! Bu sayede en özel ürünlerden yararlanın!

 
Ücretsiz Kargo
150₺ üzeri siparişlerinizde
 
30 Gün İade
Hesabınızdan kolay iade
 
Taksitli Ödeme
Tüm kartlara taksit imkanı
 
Müşteri Hizmetleri
Haftaiçi 09:00-18:00 arası