kapat
Listeleme Şekli Grid Liste

9 Items

2 3 4 5 6
sayfa başı
Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla
 1. İki Bölmeli Mini Saklama Kabı
  En Düşük Fiyat ₺29,95
 2. Kapaklı Polo Gri Yuvarlak Saklama Kabı 900 ML
  En Düşük Fiyat ₺59,95
 3. Çok Amaçlı Kırmızı Saklama Kabı
  En Düşük Fiyat ₺99,95
 4. Kapaklı Şeffaf Badya - Hamur Leğeni 22 LT- Antrasit
  En Düşük Fiyat ₺189,95
 5. Kapaklı Şeffaf Badya - Hamur Leğeni 22 LT- Latte
  En Düşük Fiyat ₺189,95
 6. Limon Izgaralı Meyve Saklama Kabı 1,2 LT
  En Düşük Fiyat ₺54,95
 7. Kivi Izgaralı Meyve Saklama Kabı 1,2 LT
  En Düşük Fiyat ₺54,95
 8. Kavun Kavun Izgaralı Meyve Saklama Kabı 1,2 LT
  En Düşük Fiyat ₺54,95
 9. Karpuz Karpuz Izgaralı Meyve Saklama Kabı 1,2 LT
  En Düşük Fiyat ₺54,95
Listeleme Şekli Grid Liste

9 Items

2 3 4 5 6
sayfa başı
Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Erzak Saklama Kapları

Saklama Kapları

Saklama kapları, mutfakta en çok kullanılan seçeneklerden bir tanesi olarak değerlendirilebilecek alternatiflerdir. Fazla yemekler ve kuruması mümkün gıdaların saklanması adına gerekli olan saklama kapları sayesinde kaliteli bir çözüme ulaşmak mümkündür. En kaliteli saklama kapları için siz de Tuffex ayrıcalıklarından yararlanmaya başlamalısınız.

En Kaliteli Saklama Kapları

Saklama kabı tercihinde bulunmak adına öncelikli olarak malzeme kalitesini değerlendirmeniz gerekmektedir. Zira malzeme ne denli iyi olursa elde edilecek olan sonuç da o derecede özeldir. Saklama kaplarında başarılı bir sonuç elde etmek adına mutlaka ürünler arasında seçim yapmaya özen göstermelisiniz.

Saklama kapları konusunda doğru tercihi yapmanın sizin adınıza uzun ömürlü ve kullanışlı alternatifler sağlayacağını bilmelisiniz. Özellikle de kaliteden yana tercih kullanmak adına harekete geçmenizi destekleyecek olan ürünleri satın alma avantajına başvurmalısınız.

Saklama Kabı Fiyatları

Saklama kaplarından bir tanesini satın almak istiyorsanız öncelikli olarak kalite ve kullanışlılığı dikkate alarak çözümlere başvurmanız ideal olacaktır. Zira saklama kaplarının ebatları, kalınlığı ve kapalı olup olmaması gibi detaylar genel itibarıyla önemlidir.

Tuffex, kaliteden yana tercih kullanmak ve beklentilerinize cevap vermek adına oldukça titiz çalışmalara imza atar. Bu nedenle de Tuffex kalitesiyle bir saklama kabı satın almak sizler adına oldukça kaliteli olacaktır. Siz de saklama kapları konusunda başarılı bir seçime ulaşmak adına mutlaka ürünlerimizi detaylı bir şekilde değerlendirmelisiniz. Bu sayede sonuç beklentilerinizi karşılayacak derecede kaliteli olacaktır.