Üyelerimize ilk siparişle özel %10 kupon kodu: WELCOME10
Ürün Filtresi

12 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
Göster Izgara Liste

12 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
Göster Izgara Liste

Kesme Tahtası

Kesim Panoları

Kesim panoları, mutfakta en çok tercih edilen seçenekler arasında kabul edilmektedir. Özellikle de kullanışlılık ve kalite açısından oldukça özel alternatiflerden olan kesim panoları ile alakalı detaylara daha yakından bir göz atmanızı öneriyoruz.

Mutfakta bir şey doğramak istediğinizde genellikle kesim panosu kullanmak istersiniz. Çünkü panoların üzerinde daha seri ve kaliteli kesim mümkündür. Peki, bu konuda nasıl bir tercihte bulunmanız gerekir? Kesim panolarıyla alakalı olarak sizi bekleyen en özel çözümler nelerdir?

En Kaliteli Kesim Panoları

Kaliteli kesim panoları arasından bir seçim yaparak beklentilerinize uygun seçeneklere kapı aralamak mı istiyorsunuz? O halde Tuffex ile sizi bekleyen ayrıcalıklı ürünleri değerlendirmenizi öneriyoruz. Zira Tuffex sadece görsel anlamda değil işlevsel anlamda da başarılı ürünleri sizlere sunma ayrıcalığını yakalar.

Kesim panoları konusunda ebat ve renklerde değişiklikler ortaya çıksa da kulanılan malzeme kalitesi daima aynıdır. Bu nedenle de herhangi bir soru işaretiyle karşı karşıya kalmak söz konusu değildir. Siz de beklentilerinize cevap verecek bir seçim yapmak adına mutlaka her yönüyle başarılı olan kesim panoları arasından seçim yapmalısınız.

Kesim Panosu Fiyatları

Kesme tahtası olarak da isimlendirilen kesim panolarının fiyatı oldukça tatmin edici seviyelerdedir. Bunun en büyük nedenlerinden bir tanesi de kesim panosu noktasında yaşayabileceğiniz bütün problemlerin üstesinden gelebilmeniz adına dikkatle sürdürülen üretim sürecidir. Siz de kaliteyi Tuffex ile yakalamalısınız.

 
Ücretsiz Kargo
150₺ üzeri siparişlerinizde
 
30 Gün İade
Hesabınızdan kolay iade
 
Taksitli Ödeme
Tüm kartlara taksit imkanı
 
Müşteri Hizmetleri
Haftaiçi 09:00-18:00 arası
Search engine powered by ElasticSuite