Üyelerimize ilk siparişle özel %10 kupon kodu: WELCOME10
Ürün Filtresi

288 ürün bulundu

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
Göster Izgara Liste

288 ürün bulundu

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
Göster Izgara Liste

Saklama ve Düzenleme

Saklama ve düzenleme ürünleri yaşam alanınızda daha derli toplu çözümlere kapı aralamak adına tercih edeceğiniz alternatiflerdir. Bu bağlamda kullanacağınız farklı ürünler sayesinde yaşam alanınızda düzeni sağlamanız mümkün. Eşyalarınızı doğru bir şekilde saklamak adına kullanacağınız ürünlerin neler olduğuna daha yakından bir göz atalım!

Organizer Sepetler

Banyoların vazgeçilmezlerinden bir tanesi olarak değerlendirilen organizer sepetler sayesinde hem görsel hem de işlevsel anlamda kusursuzluğu yakalayabilirsiniz. Üstelik renk ve desen konusunda da beklentilerinize cevap verecek olan organizer sepetler sayesinde eşya saklamak sizin için bir problem olmaktan çıkacak.

Malzeme kalitesi ve dikkat çekici tasarımları sayesinde tam da size göre çözümler ortaya koymanız adına gerekli olan organizer sepetler ile alakalı seçiminizi yaparak kaliteyi yakalayın!

Ayakkabılık ve Ayakkabı Kutuları

Ayakkabılarınızı saklayacağınız alan konusunda sorun yaşıyorsanız ayakkabılık ve ayakkabı kutuları sayesinde çözüme odaklanabilirsiniz. Yaşam alanınızda görsellik kadar kullanışlılık açısından da katkı sağlayan bu seçenekle saklama alanı sorunu yaşamayacaksınız. Üstelik ayakkabılarınızın zarar görmesi de söz konusu olmayacak!

Askılar

Kıyafetleri derli toplu bir şekilde tercih edilecek en iyi saklama ve düzenleme ürünlerinin başında askılar gelir. Özellikleri ve kaliteleri farklı olsa da yaşam alanınıza değer katan askıları Tuffex kalitesiyle satın alabilirsiniz.

Birbirinden özel saklama ve düzenleme ürünlerinin yanı sıra kalite odaklılığı da elde etmek adına ürünlerimizi daha yakından incelemelisiniz.

 
Ücretsiz Kargo
150₺ üzeri siparişlerinizde
 
30 Gün İade
Hesabınızdan kolay iade
 
Taksitli Ödeme
Tüm kartlara taksit imkanı
 
Müşteri Hizmetleri
Haftaiçi 09:00-18:00 arası
Search engine powered by ElasticSuite